קצת עלינו

משפחה בחיבור (580580900) היא עמותה המאגדת מעל כ-1000 מבוגרים וילדים מכל הגילאים ומכל רחבי הארץ. העמותה הוקמה בסוף שנת 2013, מעסיקה באופן קבוע כ-10 שכירים במשרה חלקית ומשתמשת בשירותים של מעל מאה מתנדבים.

נגן וידאו

חזון העמותה

"משפחה בחיבור" זו קודם כל משפחה. קהילה של מחנכים ומדריכים, בוגרים וצעירים, שנותנת דוגמא ומחנכת לשיתוף פעולה, דאגה הדדית וקשרים בריאים ומאוזנים עם הזולת. 

בעינינו, בנייה של קשר נכון עם הסביבה שבה אנחנו חיים, היא הבסיס לחיים טובים ומאושרים. במרוצת השנים גילינו שגם מימוש הפוטנציאל האישי של המבוגרים, בני הנוער והילדים בא לידי ביטוי דווקא מתוך תפיסה את עצמם כחלק בלתי נפרד מהקבוצה, ובמיצוי יכולותיהם למען החברה.

בין עקרונות היסוד שלנו, המהווים השראה לפעילויות ולחוגים:

  1. הסביבה ככלי המשפיע על היחיד: בניית סביבה מקדמת ותומכת, על ידי הכוונה ונתינת דוגמא אישית.
  2. קשרים טובים מעל ההבדלים: יצירת מרחב של משחק ושיח מכבדים, שנותנים מקום לביטוי מגוון הדיעות והקולות בקבוצה.  דאגה לחיבור והשלמה על אף ובזכות השוני.
  3. משחקים את חוקי החיים: שימוש במגוון משחקים המאפשרים התנסות במרחב בטוח, ומבוססים על עיקרון של שיתוף פעולה ועזרה הדדית.
  4. כולנו שייכים: ההתנדבות היא ערך מרכזי, כל אחד תורם מזמנו וכשרונו על בסיס יכולתו וכשרונו.

במסגרת הפעילויות:

חוגים לילדים: אומנות, ספורט, מדע, מתמטיקה ממושחקת ועוד, סדנאות והרצאות לנוער בנושאי מדיה כגון תסריטאות, צילום ועריכה, תיאטרון ועוד, קורסים וסדנאות למבוגרים על זוגיות, הורות וחינוך, פעילויות ספורט למגוון גילאים, טיולים, וובינרים בנושאים שונים, קייטנות ועוד.

הרגשת הקירבה שמתפתחת במהלך הפעילויות, דרך החינוך לשיתוף פעולה, יוצרת בסיס להתנהלות בחברה בה כל קושי או אתגר הוא הזדמנות לגדילה, ולמציאת פתרונות בשיתוף, בהנאה ובאווירה חיובית.

עמותת “משפחה בחיבור” הוקמה על ידי הורים ואנשי מקצוע הלומדים את חכמת הקבלה, גרים בפתח תקווה והסביבה ומעוניינים לקדם מרחב של חיי קהילה תוך מימוש העיקרון של “ואהבת לרעך כמוך” בחיי היום יום. העמותה מתמקדת בארגון פעילויות חינוכיות ותרבותיות בשעות הפנאי לזוגות, משפחות וילדים.

מחכים ומצפים לראותכם בשנת הפעילות הקרובה! 

בואו להכיר אותנו מקרוב

בכל רגע בעמותה מתנדבים מעל מאה מתנדבים ומתנדבות שעוסקים בהדרכת חוגים ילדים נוער ומבוגרים,ארגון פעילות חגי ישראל, בזאר, הרצאות וובינרים, ארגון מיזמים כלכליים כגון קניות משותפות ועוד.

אביגיל סיון

רכזת חוגים ועורכת תוכן באתר

אנה נוזברוך

מנהלת לוגיסטית

יניב אלוש

מנהל ארגון הנוער

סולומון קוגן

מנהל העמותה

אורן לייבוביץ'

מנהל חוגי ילדים

שירה לייבוביץ'

רכזת תוכן חברתי

חגי לב

רכז תוכן חברתי

דינה כהן בקר

מנהלת קורסים

יפעת צוקר

מנהלת תפעולית

הצטרף אלינו

לעבודה ולמלאכה… דרושים לנו אנשי חזון, ביצוע ותוכן. הצטרפו לעשייה המתמדת כאן בעמותה כמדריכי חוגים, מדריכים חברתיים, אנשי תפעול ולוגיסטיקה, אנשי תוכן ובעיקר אנשי חיבור.

Scroll to Top